Ar Melt in Palanga geriausias viešbutis Palangoje?

Ar Melt in Palanga yra geriausias viešbutis Palangoje? Tiksliau – svečių namai. Viskas priklauso nuo svečių poreikių ir norų. Vieni mieliau renkasi poilsį atokiose vietose, nuomojasi butą Šventojoje ar Kunigiškėse, kiti renkasi veiksmą J. Basanavičiaus gatvėje su gausybe pramogų. Yra žmonių, kuriems visą dieną leidžia paplūdimyje ar SPA. Kiti mieliau leidžia laiką savo viešbučio kambaryje ir tiesiog ilsisi nuo visų ir mėgaujasi puikiu Pajūrio oru.

Pramogos vaikams

Melt In Palanga svečiai, kurie turi vaikų dažnai gali pasakyti, jog čia yra geriausias viešbutis Palangoje. Todėl, kad apsistojančiųjų Melt vaikai šėlsta batutų parke visą dieną be jokių ribojimų. Juk taip gera matyti savo vaiką linksmą ir pramogaujantį dieną, o ramų ir „išsidūkusį“ vakare. Mažesnių vaikų tėvai, kurių vaikų dar nedomina batutas žaidžia trijų aukštų vaikų žaidimo aikštelėje pilnoje čiuožyklų, kamuoliukų vonių ir nuotykių. Pramogų yra ir suaugusiems, tad tėveliai, ar tiesiog porelės ir draugų kompanijos ras ką veikti.

Prie pat papludimio

Paplūdimio, o ypač populiariausių deginimosi vietų mėgėjai, taip pat giria Melt in Palanga. Iki Palangos tilto ir šalia jo esančio „Palangos pliažo“ vos keli žingsniai. Deginkitės ir darykite atostogų asmenukes, kad ir visą dieną. O vietos prie tilto tikrai bus galima rasti. Iš svečių namų  išėję Jums patogiu metu, ko gero, būsite paplūdimyje ankščiau už daugelį poilsiautojų, kuriems kulniuoti teks ilgiau.

Kitos pridėtinės vertės

Norinčius atpalaiduoti raumenis ir sielą palepins masažo namų „Ritualai“ kolektyvas. Čia galima rasti tokių pat procedūrų,  kokias siūlo ir dideli SPA centrai. Retas viešbutis Palangoje gali pasigirti, jog turi 3 restoranus. O štai Melt in Palanga veikia ne tik trys restoranai, bet dar ir ledainė su populiariais Bubble wafl‘ias.

Kiekvienam savo. Tačiau Melt in Palanga įtiks daugeliui skirtingų ir net pačių rafinuočiausių skonių. Ar norėsite ramaus poilsio, ar aktyvių pramogų – viską rasite čia. Galbūt būsite vienas iš tų, kurie apie šiuos svečių namus sako – tai geriausias viešbutis Palangoje. Įsigykite nakvynę Melt in Palanga ir mėgaukitės puikiomis vasaros atostogomis Palangoje.

Kiti straipsniai