Ką veikti Palangoje per Valentino dieną?

Nusprendėte vieną romantiškiausių dienų metuose praleisti Palangos kurorte? Neapsiriksite! Žiemą, čia gerokai mažiau turistų, nei sezono metu. Tad mėgaudamiesi pajūrio oru, galėsite skirti dėmesį tik vienas kitam! Bijote, kad romantišką nuotaiką sugadins mintys, apie tai ką veikti? Pateikiame Jums keletą idėjų, ką veikti Palangoje per Valentino dieną.  

Ką veikti Palangoje

Ką veikti Palangoje

  1. Tokią dieną svarbiausia skirti laiko tik vienas kitam. Kodėl to nepadarius, besigrožint vakariniu Palangos grožiu? Prasieikite pro J. Basanavičiaus gatvę. Žiemos metu, ypatingai vakarą, ji atsiskleidžia visai kitokiomis romantiškomis spalvomis. Argi nesmagu, apsikabinus eiti, kai ore tvyro tokia ypatinga nuotaika? O jei netikėtai sušaltumėte, čia apstu įvairių kavinių ir restoranų. Galėsite stabtelėti ir pasišildyti arbatos puodeliu, ar net romantiškai pavakarieniauti.
  2. Užsukus į Palangą, būtina aplankyti ir tiltą į jūrą. Įsimylėjaliams privalu nuėjus iki pat tilto galo, prieš begalinę jūra išpažinti vienas kitam savo jausmus. Tai ne tik suartina, bet ir suteikia šiai dienai ypatingų emocijų! Gi jūros ošime meilės prisipažinimas skamba daug jautriau…
  3. Norisi daugiau romantikos? Pasivaikščiokite romantiškai apšviesta meilės alėja, link Birutės kalno. Siūlome pasiimti kavos, ar karšto vyno iš restorano “Van Wurst”, kuris įsikūręs greta svečių namų “Melt”.
  4. Birutės parkas nei vieno nepalieka abėjingo – čia nuostabu tiek pavasarį, tiek žiemą. Žiemą galbūt dar neatsiskleidęs gėlynų grožis, tačiau čia apstu skulptūrų, kurias verta pamatyti. Prisiminkite kiekvienos romantišką istoriją – Eglė žalčių karalienė, Rebeka, Birutė ir kitų. Taip pat, jei norisi labiau pažinti Lietuvą – siūlome apsilankyti čia įsikūrusiame Gintaro muziejuje. Ar žinojote, jog lietuvių mitologijoje gintaras – laikomas meilės akmeniu? Gintaras – tai jūros deivės Jūratės sudaužytos pilies liekanos, po to, kai dievas Perkūnas ją nubaudė už meilę paprastam žvejui Kąstyčiui!
  5. Vakaro pabaigai galite užsukti į vietinį kino teatrą. Išsirinkę romantišką filmą tik dar labiau sužadinsite savo emocijas! O galbūt jums labiau patiktų apsilankyti spektaklyje ar koncerte? Tada galite apsilankyti naujai įrengtoje Palangos koncertų salėje.
  6. Jums norisi daugiau privatumo mėgaujantis vienas kito draugija? Pasinaudokite tuo, jog Palangoje gausu viešbučių siūlančių ypatingus pasiūlymus Valentino dienai.

Ką veikti Palangoje? Svečių namai “Melt” Jums gali pasiūlyti visiškai privatų, modernų viešbučio kambarį, su atskiru įejimu. Čia romantiškai galėsite mėgautis vienas kito draugija, gurkšnojant vyną, o jums būti kartu visiškai niekas nesutrukdys! O jei norėsis daugiau pramogų – svečių namai “Melt” įsikūrę pačioje Basanavičiaus gatvės centre. Čia bet kuriuo sezono metu galite rasti įvairiausių pramogų. Na o sugrįžtantys ir apsistojantys svečių namuose vasarą galės nemokamai linksmintis pramogų komplekse – „Palangos vasaros parkas„.

Rezervuokite kambarį dabar!

Kiti straipsniai