Kur apsistoti neturint Galimybių Paso Palangoje?

Kur apsistoti neturint galimybių paso

Kur apsistoti neturint Galimybių Paso?

Svarstote kur apsistoti neturint galimybių paso? Norite praleisti savaitgalį pajūryje su šeima ar draugais, ar sutikti Naujuosius metus Palangoje. Tačiau, vis dar neturite Galimybių Paso? Ne bėda! Svečių namai Melt in Palanga priima svečius ir be galimybių paso!

Naujiena Lietuvoje – registracija į viešbutį be kontakto

Visiška laisvė planuojantis savo laiką! Melt in Palanga svečių namuose svečiai, iš anksto suderinę, gali atvykti jiems patogiu metu! Galėsite apsigyventi patys, be jokios papildomos registracijos. Viskas vyksta virtualiu būdu. Viešbutis turi atskirus įėjimus į visus korpusus ir kambarius iš lauko. Tai labai supaprastina klientų priemimus, kas labai patogu pandemijos metu. Šiuo metu vengiami visi nereikalingi papildomi kontaktai.
Svečiui apsilankius nereikia susitikti su niekuo – raktą jis pasiema iš spynos, gavęs į savo telefoną ar elektroninį paštą kodą. Su raktu svečias gali patekti į savo kambarį. Žinoma, jei reikia, visuomet su svečiu bendraujama telefonu.

Visiškai saugus apsistojimas Palangoje

Didelis pranašumas virtualaus įsiregistravim. Nereikia tiesiogiai kontaktuoti su darbuotojais ar laukti registratūroje su kitais svečiais. Taip pandemijos metu išvengiama nereikalingų papildomų susitikimų. Svečiai gali saugiai planuotis savo laiką, norintys pamatyti Palangą. Kambariai skirtinguose korpusuose, tad šansų, jog susidursite su kitais svečiais – labai mažai.

Poilsis prie pat Jūros

Melt in Palanga viešbutis įsikūręs vos keletą žingsnių nuo Palangos tilto,  J. Basanavičiaus gatvėje. Apsistoję čia, patogiai galėsite pasiekti bet kurį Palangos kampelį. Svajojate pasivaikščioti paplūdimiu ar Meilės alėja? Jie visai šalia viešbučio! Veiklos čia gausu tiek vasaros, tiek žiemos sezonu.

Kur pavalgyti Palangoje be Galimybių Paso?

Daugelyje Palangos kavinių ar restoranų reikalingas galimybių pasas. Jo neturintiems išeitis – maistas išsinešimui! Svečių namų Melt in Palanga teritorijoje įsikūręs Van Wurst siūlo aukštos kokybės vokiškos ir belgiškos virtuvės maistą. Dešrainiai, belgiškos bulvytės, bei saldžiasios bulves. Paragaukite firminių Van Wurst patiekalų – Salsa Wurst – kurioje belgiškos bulvytės susipina su kiek aštria dešrele, bei legendiniu sūrio padažu. Curry Wurst – mėgstantiems curry patiekalus – dešrelės, belgiškos bulvytės bei curry padažas. Šalta? Pasimėgaukite karštu vynu ar obuoliu sidru.

Kiti straipsniai