Kur apsistoti Palangoje su augintiniu

Nusprendus atostogauti Lietuvos pajūrio kurorteiškyla klausimas – Kur apsistoti Palangoje su augintiniu,  Vienas iš tokių rūpesčių, su kurio susiduria dažnas poilsiautojas – kur palikti keturkojį draugą. Dauguma palieka augintinius pas draugus arba pažįstamus, taip pat Lietuvoje yra specialiai įrengti viešbučiai gyvūnams. Tokiose viešbučiuose dirba tikri profesionalai, kurie pasirūpina augintiniais kol jų šeimininkai poilsiauja. Tokie viešbučiai atitinka visus gyvūnų gerovės, higienos bei sanitarijos reikalavimus. Nenorint palikti keturkojo ir nusprendus keliauti kartu, reikėtų iš anksto pasirūpinti viešbučiu, kur augintinį galėtų priimti. Prieš atsikraustant į viešbutį, derėtų pasiteirauti ar viešbutis priima klientus su augintiniais, ar taikomi papildomi mokesčiai arba specialūs reikalavimai. Lietuvoje tokių viešbučių nėra daug, todėl rinktis reikia apdairiai.  Kur apsistoti Palangoje su šunimi

Neseniai Lietuvoje tokių viešbučių buvo vos keletas, dabar vietų, kur laukiami žmonės su augintiniais, yra daug daugiau. Dauguma tokių viešbučių ir svečių namų yra Palangoje, vienas iš jų yra Melt svečių namai. Viename populiariausių Lietuvos kurortų įsikūrę Melt svečių namai, tik 10 minučių atstumu nuo Baltijos pakrantės. Puiki vieta tiems, kurie myli jūra, svajoja atitrūkti nuo miesto šurmulio ir ramiai pailsėti pajūryje. Pušų apsuptis bei ošiančios Baltijos bangos sukuria nepaprastai romantišką ir jaukia atmosferą. Svečių namuose, kurie įsikūrę Palangos vasaros parke, yra net 18 jaukių ir modernių apartamentų,  puikiai tinkantys apsistoti tiek dviese, tiek su šeima, draugų grupe arba keturkoju augintiniu.

Lietuvoje vis daugiau atsiranda gyvūnams draugišku kavinių, restoranų, viešbučių ir svečių namų kur ramiai galite praleisti laiką su savo augintinių. Dabar ramiai galima leisti laiką poilsiaujant ir nesijaudinti dėl palikto keturkojo draugo. Žinoma, vis dar yra daug maitinimo ir apgyvendinimo įstaigų, kurios nenori įsileisti gyvūnų. Bet augintinius turintis ir prijaučiantys žmonės sudaro dideli lankytojų segmentą, todėl gyvūnams draugiškų vietų tik daugėja.

Kiti straipsniai