Kur apsistoti Palangoje su vaikais

Kur apsistoti Palangoje su vaikais, pastaruosius keletą sezonų, vis intensyviau ieško šeimos norinčios, kad veiklos būtų pritaikytos ir vaikams. Palanga jau kurį laiką garsėja, kaip šeimų kurortas, kadangi kurorte gausu veiklų šeimoms, žaidimų aikštelių, pramogų vaikams ir ramių vietų atsipalaiduoti. Kavinėse veikia vaikų kambariai, o ir vaikams skirtą meniu turi kiekvienas restoranas.  „Melt in Palanga“ svečių namai turi visą pramogų kompleksą savo kieme, kuriame klientams pramogos visiškai nemokamos.

Pramogos vaikams

Didžiulis batutų parkas po atviru dangumi, kuriame vaikai gali šėlti visą dieną. Kliūčių ruožas, kur visa šeima gali išbandyti savo jėgas. Mini golfas – lengva pramoga atsipalaidavimui net ir karščiausią vasaros dieną. Trijų aukštų vaikų labirintas, pilnas sūpynių, čiuožyklų ir kamuoliukų vonių – patiems mažiausiems. Ar dažnas viešbutis Palangoje gali pasigirti tokia pramogų vaikams gausybe? Vien užimtumas ir pramogos vaikams gali tapti didele priežastimi, dėl kurio į klausimą „Kur apsistoti su vaikais Palangoje“ – dažnas atsako „Melt in Palanga“.

Infrastruktūra

Mūsų ,svečių namų, privalumai šeimoms neapsiriboja vien pramogomis vaikams. „Melt in Palanga“ yra triviečiai ir apartamentų tipo kambariai, kuriuose patogu gyventi šeimoms. Aišku, svečiai retai renkasi likti kambariuose dieną ir mielai renkasi kitas veiklas, kurių gausu kieme. Yra trys restoranai – visi skirtingų virtuvių. Ledų paragauti galima net 5 skirtingose vietose. Galima išsinuomoti dviratį ir pasivažinėti po Palanga – ši paslauga nemokama. Na, o vos išėjus pro duris būsite J.Basanavičiaus gatvėje, kur Jūsų iškart laukia įspūdžių jūra. Palangos tiltas taip pat yra prie pat svečių namų. Tiek tėveliai, tiek vaikai čia ras puikių emocijų.

Svečių namai „Melt in Palanga“ savo kainos ir suteikiamu pridėtinių verčių santykiu gali pranokti daug viešbučių Palangoje.  Džiaugiamės galėdami pasiūlyti paslaugas, kurios tenkina daugelį tėvelių ir vaikų. Svečių namų interjeras išduoda, jog pagrindinė svečių namų idėja yra saulės spektras. Kiekvienas kambarys turi savo kitą pavadinimą, kuris reiškia skirtingą saulės padėtį danguje. Todėl, natūralu, kad stengiamės klientams suteikti puikius įspūdžius, geras emocijas, kokybišką maistą ir unikalias pramogas visą dieną. Jeigu ieškote, kur apsistoti Palangoje su vaikais, rinkitės Melt in Palanga.

Kiti straipsniai