Kur pavalgyti Palangoje

Spiginanti saulė, banguojančios bangos ir aktyvus laisvalaikis – visą tai galima atrasti pajūrio kurorte, bet ar lengva rasti vietą kur būtų galima pavalgyti Palangoje?

Vėjuotas jūros krantas, Palangos Botanikos sodas, Grafų Tiškevičiaus alėja, žymus gintaro muziejus, žavi miesto svečius ir gyventojus. Pavargę nuo įspūdžių poilsiautojai skuba pavalgyti į Palangos kavines ir užeigas. Lietuvos pajūryje daug įvairiausių vietų, kur galima paskanauti tradiciškais ir neįprastais patiekalais. Palangos kavinės stengiasi atitikti kiekvieno poilsiautojo norą.

Skaniai pavalgyti siūlo Palangoje įsikūręs greitojo maisto ,,Van Wurst‘‘, stulbina savo klientus nauja maisto koncepcija apjungianti belgišką ir vokišką kultūrą. Greitojo maisto paviljoną galima rasti šalia ,,Melt‘‘ svečių namų ir Palangos vasaros parko. Tai puiki vieta, kur siūloma pasirinkti kokią tik nori dešrelę. Čia galima gurkšnoti arbatą arba karštą vyną ir jaukiai leisti laiką gamtos apsuptoje oazėje. Šalia esanti ,,Vero Cafe‘‘ tai puiki vieta atsigaivinti kava bei paskanauti skaniais desertais. Platesnį patiekalų pasirinkimą pasiūlys Grill bar PJazz, kur galima atrasti įvairaus skonio valgių. Grill bar PJazz švenčiami gimtadieniai, įmonių vakarėliai ir net vestuvės. Baras turi nuostabų pasiūlymą ir vaikams, gimtadienio šventėms rengiamos kepimo pamokėles. Su profesionalė  Grill bar PJazz šefe vaikai pasiners į nuostabų kulinarijos pasaulį. Poilsiaujant ,,Melt‘‘ svečių namuose į nakvynės kainą jau yra įskaičiuotas 6 € vertės kuponas maisto paviljone ,,Van Wurst‘‘, Grill bar PJazz arba kavinėje ,,Vero Cafe‘‘ po 1 arba 2 kuponus asmeniui, priklausomai nuo nakvynių skaičiaus. ,,Melt‘‘ svečių namai,  Grill bar PJazz bei ,,Van Wurst‘‘ maisto paviljonas ir kavinė ,,Vero Cafe‘‘ yra įsikūrė idealioje Palangos vietoje J. Basanavičiaus gatvė. Šį vietą yra įsikūrusi visai netoli vaikų žaidimo aikštelės, todėl tai yra itin patogi vieta šeimoms. Ieškantiems kur pavalgyti Palangoje tikrai patiks šios trys kavinės.

Pavalgyti Palangoje siūlo gausus kavinių, restoranų, užkandinių kiekis. Šiame pajūrio kurorte kiekvienas atras sau tinkančią vietą, kur galės paskanauti įvairiausius patiekalus bei gėrimus. Tačiau nepaisant gausos, vis gi egzistuoja mūsų minėti trys geriausi 🙂

Kiti straipsniai