Nakvynė Palangoje – svečių namuose prie Palangos tilto

Nakvynė Palangoje – šiais laikais ją rasti yra gan lengva. Daug viešbučių, svečių namų, kempingų ir kitų apgyvendinimo įstaigų siūlo savo paslaugas.Ko gero, kambarių apgyvendinimui, kurorte yra daugiau, nei nuolatinių gyventojų būstų. Nieko nuostabaus – Palanga yra populiariausias pajūrio kurortas. Iš šios gausybės kartas sunku išsirinkti ir rasti sau tinkamiausią vietą, todėl mes pateikiame penkias priežastis, kodėl verta rinktis „Melt in Palanga“ svečių namus.

  1. Vieta. „Melt in Palanga“ yra J. Basanavičiaus gatvėje, prie pat Palangos tilto. Atsikeliate ryte, ar popiet, ir jau esate ant kurorto simbolio. Rytinės, geros kavos gausite svečių namų pirmame aukšte esančioje kavinėje. Nakvynė Palangoje visada bus pagerinta geros nuotaikos (ir kavos) pilnu rytu.
  2. Pramogos vaikams. Retas viešbutis Palangoje gali pasigirti, kad į nakvynės kainą jau įskaičiuota tiek daug veiklos vaikams. Batutų parkas, Kliūčių ruožas, Mini golfas, Vaikų labirintas ir kitos pramogos, kuriose vaikai gali šėlti, kad ir visą dieną.
  3. Masažo namai. Masažas Palangoje nėra jau tokia dažna paslauga, kaip gali pasirodyti. Svečių namuose veikia masažo salonas „Ritualai“, kuriame svečiai gauna nuolaidas. Puikus būdas atsipalaiduoti, kol vaikai šėlsta ant batuto.
  4. Dviračiai nemokamai. Nors ne vienas viešbutis Palangoje siūlo dviračių nuomą, „Melt in Palanga“ svečių namus aptarnauja didžiausias dviračių nuomos tinklas „Kurortų pramogos“. Tai reiškia, kad visada gausite tvarkingą, švarų dviratį. Be to, dviračių tikrai užteks kiekvienam svečiui.
  5. Kasdien naujas meniu. Svečių namuose veikia 3 skirtingi restoranai, kur galėsite tiek romantiškai pavakarieniauti, tiek užkąsti greito maisto. Taip pat teritorijoje gausu vietų, kur galite mėgautis desertais ir įvairiais skanėstais.

Tikimės, jog dabar bus daug lengviau pasirinkti nakvynę Palangoje. Svečių namuose Melt yra taikomi aukšti aptarnavimo standartai – čia personalas gilinasi į kliento poreikius ir maloniai padeda visais iškilusiais klausimais. Svečių namų lokacija leidžia Jums rinktis ar iškart atsidurti kurorto centro šurmulyje, ar mėgautis Kurorto muziejaus parko ramuma. Jei ieškote vietos apsistoti Palangoje, kurią po to norėsite rekomenduoti draugams – rinkitės „Melt in Palanga“ svečių namus.

 

Kiti straipsniai