Palangos sezono atidarymas – kurorto šventė

Palangos sezono atidarymas yra šventė, kuri sukviečia, gero oro išsiilgusius, žmones iš visos Lietuvos. Tai vasaros sezono atidarymas, kuriame gausu renginių, koncertų, pramogų ir įvairiausių atrakcijų. Kurortas būna pilnas žmonių ir kartais sunku rasti vietą, kur parkuoti automobilį ar apsigyventi, todėl labai svarbu savo kelionę į Lietuvos kurorto šventę planuoti iš anksto. Bent savaitę prieš Palangos sezono atidarymą susradę nakvynę galėsite jaustis ramūs. Rinkitės „Melt in Palanga“ svečių namus ir būkite pačiame įvykių sukūryje.

Apie šventę

Ši šventė vyksta paskutinį gegužės savaitgalį, arba pirmajį birželio savaitgalį – priklausomai nuo to, kaip nusprendžia organizatoriai. Renginiai dažniausiai prasideda jau penktadienį nuo 8 valandos ryto – vyksta mankštos, jogos užsiėmimai ir kiti būdingi rytui renginiai. Dienos metu galima apsilankyti mugėse, paragauti gero gatvės maisto, pramogauti. Vakare laukia diskotekos, koncertai, fejerverkai. Kasmet šventė būna vis kitokia, tad jei net ne kartą dalyvavote– kita šventė jus vistiek nustebins.

Kur apsistoti?

„Melt in Palanga“ vieta yra labai dėkinga mėgstantiems koncertus ir pramogas. Kadangi pagrindinė šventės scena yra Jūratės ir Kastyčio skvere, teoriškai koncerto galima klausyti iš svečių namų balkono. Pasirinkę šiuos svečių namus tikrai galėsite spėti užsiimti geriausią vietą stebėti koncertui. O Ir pareiti į, laikinus, atostogų namus bus netoli.

Ar verta vykti su vaikais?

Palangos sezono atidarymas nėra didelis balius, tai visų pirma- šventė šeimoms! Palanga jau kurį laiką tituluojama šeimų kurortų, todėl pradedant vasarą čia didelis dėmesys skiriamas būtent šeimoms. Šeimoms skiriama atskira erdvė su cirko ir kitais pasirodymais, kurie patinka vaikams. Be to Pramogos vaikams Palangoje dažnai viršija tėvelių lūkesčius net ir ne šio renginio metu.

„Melt in Palanga“ gali pasigirti puikia vieta stebėti ir dalyvauti šventėje. Apsistojantys Melt gauna nemokamas pramogas vaikams ir suagusiems. Palangos sezono atidarymas bus įsimintinas ir smagus renkantis „Melt in Palanga“. Palangą verta aplankyti visus metus, tačiau tik per vsaros sezono atidarymą pamatyiste tokį šurmulį, kuris žmonių skaičiumi, pramogomis, veiklomis, ko gero viršyja didžiausių Lietuvos festivalių programas. Su Kurorto šventės programa galite susipažinti Turizmo ir informacijos centro tinklalapyje.

Kiti straipsniai