Palangos vasaros parkas – Batutų parkas ir kitos pramogos

Didžiausias batutų parkas Palangoje, o gal ir visoje Lietuvoje – Palangos vasaros parkas. Tai erdvė, kurioje pramogą ras bet kokio amžiaus vaikas. O tuo tarpu tėveliai čia randa atokvėpio akimirkas ramiai „parkritę“ ant sėdmaišių. Geriausia tai, kad svečių namų „Melt“ svečiams, batutų parkas ir kitos pramogos yra nemokamos.

batutų parkas palangaVasaros parke yra įrengtas 500 kvadratinių metrų batutų parkas su Olimpiniais batutais. Šie batutai žmogų gali iškelti net į 6 metrų aukštį. Batutų parkas ypatingas ir tuo, jog yra įrengtas po atviru dangumi, tad pramogaujantys vaikai tuo pačiu mėgaujasi ir saulės spinduliais. Norintys didesnio fizinio įšūkio gali rinktis ir Kliūčių ruožą „Ninja Warrior“ esantį šalia batutų parko. Čia teks ne tik išbandyti savo fizines jėgas, bet ir atrasti optimaliausią būdą, kaip įveikti kliūtis. Tėveliai taip pat gali pramogauti kartu su vaikais.

Jūsų vaikas dar mažas ir batutų parkas jo nevilioja? Trijų aukštų vaikų labirintas su kamuoliukų voniomis, čiuožyklomis, sūpynėmis ir gausybe kitų pramogų, laukia pačių mažiausiųjų. Šios pramogos yra po stogu, pušyno apsuptyje. Todėl net jeigu lyja – vaikai lieka sausi ir tuo pačiu mėgaujasi tyru pušyno oru.

Palangos vasaros parke yra ir mini golfo aikštynas. Net 18 duobučių, kurias įveikti tikrai neužteks pusvalandžio. Išbandykite savo taiklumą, miklumą su visa šeima ir varžykitės tarpusavyje dėl mini golfo čempiono titulo. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės, mini golfas yra skirtas poilsiui, pokalbiams ir juokui.

Atostogų metu norisi pailsėti ir pramogauti. Palangos vasaros parkas gali pasiūlyti pramogas vaikams ir poilsį tėvams. Už papildomą mokestį „Melt in Palanga“ svečiai gali išbandyti, vis populiarėjančias, naujas pramogas: lynų trasą medžiuose, E-kartingų trasą ir karuselę. Pavalgyti, paragauti originalių desertų, atsigerti skanios kavos ir kitų gėrimų galėsite neišėję iš teritorijos. Parke veikia populiariausia dviračių nuoma Palangoje – Kurortų pramogos. Taipogi – mėgaukitės malonumais sau – Masažo namuose „Ritualai”.

Batutų parkas ir kiti įrenginiai veikia visą vasarą. Apsilankykite J. Basanavičiaus g. 43, esančiame pramogų komplekse – Palangos vasaros parkas. O jei norite pramogauti nemokamai – rinkitės svečių namus „Melt in Palanga“.

Kiti straipsniai