Pramogos Palangoje

Pramogos Palangoje neapsiriboje tik  pliažu, tiltu ir Basanavičiaus gatve. Be įvairiausių muziejų ir gamtos vaizdų, Palangoje yra daug įvairiausių vietų, kur galima turtingai ir linksmai praleisti laiką. Pajūrio miestas stulbina savo laisvalaikio praleidimo įvairovė, kiekvienas atras sau labiausiai tinkantį laisvalaikio praleidimo būdą.
Sporto entuziastai kviečiami apsilankyti – Palangos sporto komplekse. Čia vyksta oficialios Lietuvos nacionalinės krepšinio lygio rungtynės ir tarptautinės sporto varžybos. Galima žaisti tenisą arba krepšinį bei apsilankyti moderniuose treniruoklių salėse. Palangos pasakų parkas įsikūrės S.Daukanto gatvėje, kviečia suagusius ir vaikus apžiūrėti žaismingas skulptūras, kurias galima paliesti ir net išgirsti. Ties kiekviena skulptūra įrengta informacinė lentelė, kur galima ne tik perskaityti pasaka, bet ir, paspaudus mygtuką, išgirsti ją sekamą Ingos Valinskienės balsu. Istorijas galima pasiklausyti lietuvių ir anglų kalbomis. Taip pat aktyvų laiko praleidimą siūlo ,,Palangos vasaros parkas“ teikiantis pilną pramogų Palangoje spektrą. Čia galima išbandyti kliūčių ruožą, olimpinius batutus, sintetinio ledo čiuožyklą. O kur dar mini golfas, velomobilų ir dviračių nuomos paslaugos – tai kone populiariausios pramogos Palangoje. Taip pat parko teritorijoje veikia svečių namai MELT, tai puiki vieta kur jaukiai jausis kiekvienas miesto svečias. Svečių namuose vyrauja minimalistinis ir šiuolaikiškas stilius. ,,Melt‘‘ svečių gyventojams Parko pramogas suteikia nemokamai. O šalia esančiose maisto įstaigose, tokiuose kaip: Van Wurst, Vero cafe ir Grill bar PJazz, galima atsigaivinti bei paskanauti įvairausių užkandžių ir patiekalų. Išsiilgusiems ekstremalesnių pojūčių, Palangos kurortas siūlo išbandyti kaitavimą, baidares ir vandens atrakcionus. Šios pramogos pajūrio poilsiautojams paliks nepamirštamų įspūdžių.
Norintiems ramesnio laisvalaikio, kultūros centras ,,Ramybė‘‘ kviečia pasinerti į ramybės oazę. Vasarą čia kasdien vyksta literatūriniai vakarai, nekomercinio filmų seansai, koncertai ir kameriniai spektakliai. Dar vienas iš ramesnių laisvalaikio praleidimo būdų, tai didžiausias  sveikatingumo ir laisvalaikio centras ,,Atostogų parkas‘‘, kur kiekvienas poilsiautojas kviečiamas išbandyti keturiolika skirtingų gėlo ir geoterminio vandens baseinų su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, spaudiminėmis kaskadomis, oro geizeriais, sūkurinėmis bei vertikalia voniomis ir baseinu mažiesiems svečiams.
Palangoje kiekvienas gali pasirinkti jam labiausiai tinkanti laisvalaikio praleidimo būdą ir būti sužavėtam ne tik jūros bangomis, bet ir Palangos sporo kompleksu, Palangos vasaros parku arba kultūros centru ,,Ramybė‘‘.

Daugiau apie tai kokios gali būti pramogos Palangoje perskaitysite čia

Kiti straipsniai