Puiki vieta Palangoje švęsti vestuves

Palanga – tai puiki vieta švęsti  gimtadienį, vestuves ar kita reikšmingą gyvenimo įvykį.

Banguojanti jūra, geltonas smėlis, vėjo ošimas, gali tapti nepamirštamų atsiminimų visam apie jūsų vestuves gyvenimui. Pajūris puiki vieta gerai praleisti laiką, atsipalaiduoti, bei patirti daug geru įspūdžių. Švęsti šventes pajūryje dažniausiai pasirenka žmonės romantiški, mylintis gamtą, saulę, vėją ir laisvę. Žmogui gimusiam arba augusiam šalia jūros, tai nuostabi idėja surengti šventę kopose. Pusryčiai kopose, smagi fotosesija ir vakariniai pasivaikščiojimai Baltijos jūros pakrantė, gali tapti puiki alternatyva visiems norimiems atsipalaiduoti ir atšvęsti šventę kitaip. Vienas iš svarbiausiu dalykų, kodėl verta pasirinkti švęsti pajūryje, – tai nuotraukos.  Gražios nuotraukos padarytos gamtos apsuptyje paliks nuostabių atsiminimų.

Vestuves ar kitą šventę prie jūros galima surengti jaukiai ir neformaliai artimiesiems ir draugams. Jei yra kviečiama daugiau svečių – tada jau neišsiverčiama be maitinimo tiekėjų pagalbos. Palangos vasaros parkas siūlo puikią vietą švęsti svarbų gyvenimo įvykį. Grill bar PJazz galima atrasti įvairaus skonio valgių. Grill bar PJazz švenčiami gimtadieniai, įmonių vakarėliai ir net vestuvės. Baras turi nuostabų pasiūlymą ir vaikams, gimtadienio šventėms rengiamos kepimo pamokėles. Su profesionalė  Grill bar PJazz šefe vaikai pasiners į nuostabų kulinarijos pasaulį. Šalia įsikūręs greitojo maisto ,,Van Wurst‘‘, stulbina savo klientus nauja maisto koncepcija apjungianti belgišką ir vokišką kultūrą. Greitojo maisto paviljoną galima rasti šalia ,,Melt‘‘ svečių namų ir Palangos vasaros parko. Tai puiki vieta, kur siūloma pasirinkti kokią tik nori dešrelę. Čia galima gurkšnoti arbatą arba karštą vyną ir jaukiai leisti laiką gamtos apsuptoje oazėje. Šalia esanti ,,Vero Cafe‘‘ tai puiki vieta atsigaivinti kava bei paskanauti skaniais desertais. Poilsiaujant ,,Melt‘‘ svečių namuose, galima įsigyti 6 € vertės kuponą maisto paviljone ,,Van Wurst‘‘, Grill bar PJazz arba kavinėje ,,Vero Cafe‘‘ po 1 arba 2 kuponus asmeniui, priklausomai nuo nakvynių skaičiaus. ,,Melt‘‘ svečių namai. Vakarėlis prie jūros mažiau džiaugsmingos gali būti mažiems vaikams. Todėl, Palangos vasaros parkas neleis nuobodžiauti mažiesiems ir pasiūlys įvariusių pramogų. Smagus batutai, vaikų žaidimo aikštelė, mini golfas, unikalus kliūčių ruožas neleis nuobodžiauti, nei suaugusiems, nei vaikams.

Palangos kurortas – padovanos nepamirštamą pasaką, vėjo ošimo, miško ir jūros apsuptyje. Pasirinkę įsikurti švenčių metų  ,,Melt‘‘ svečių namuose, jūs pasirinksite ne tik skanų maistą ir smagias pramogas, bet ir sutaupysite daug laiko. Palangos vasaros parkas yra J.Basanavičiaus gatvėje visai šalia Palangos tilto, todėl iki jūros nereikės toli vaikščioti.

Plačiau apie tai kaip švęsti vestuves perskaityti galite čia

Kiti straipsniai