Masažo namai “Ritualai”

Paslaugų aprašymai ir kainos

VEIDO, KŪNO PROCEDŪROS

 

Viso kūno klasikinis masažas

Tai  procedūra skirta klientams, kurie jaučią nuovargį, audinių, raumenų įtampą, sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, esant nugaros, kaklo skausmo mažinimui, raumenų ir sąnarių sąstingiui. Taip pat,  šis masažas rekomenduojamas intensyviai sportuojantiems žmonėms, po didelių fizinių krūvių. Poveikis: kraujotakos, limfos tekėjimo gerinimimas, medžiagų apykaitos gerinimas, skatinama ląstelių regeneraciją (atsinaujinimas), stiprina odos barjero funkcijas, mažina skausmą, harmonizuoja kūną.

Trukmė 60 min.

Kaina 60 €

 

Viso kūno aromaterapinis masažas

Tai procedūra, kuri skirta viso kūno atpalaidavimui. Šios procedūros metu yra naudojami įvairūs, natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai, kurie atpalaiduoja įtemptus kūno raumenis, audinius. Pasirinktinai nuo eterinio / augalinio aliejaus, sudedamosios dalys tonizuoją, šalina nuovargį, nemigą, stresą, gerina psichologinę kliento būklę, suteikia energijos, ramina nervų sistemą bei padeda gerinti organizmo sistemos veiklą, gerina  mikrocirkuliaciją. Poveikis: atpalaiduoja raumenis, skatina medžiagų apykaitą, maitina ir tonizuoja odą, skatina organizmo detoksikaciją, mažina įvairius skausmus.

Trukmė 90 min.

Kaina 76 €

 

Giliųjų nugaros raumenų masažas

Tai tonizuojantis giliųjų raumenų masažas, kuris skirtas fiziškai aktyviems klientams, patiriantiems nuolatinį stresą, įtampą, fizinį krūvį. Šio masažo metu yra giliai veikiami kūno audiniai, raumenys ir visos raumenų grupes. Procedūros atlikimui yra naudojami gilūs, stiprūs, atpalaiduojantys judesiai. Intensyvūs judesiai pasirinktinai kūno sričiai: nugarai, rankoms, kojoms.

Trukmė 30 min.

Kaina 38 €

 

Atpalaiduojantis nugaros masažas

Šios procedūros metu yra veikiami audiniai, organizmas, kuomet dirginami odos raumenų receptoriai, impulsai, kurie yra perduodami į centrinę nervų sistemą ir iš jos gaunamos atsakomosios rekacijos. Šio masažo metu yra gerinama viso kūno kraujotaka, limfos apykaita, pagerėja riebalinių ir prakaito liaukų veikla. Po procedūros jausite raumenų nuovargio palengvėjimą nugaros srityje bei atsipalaidavimą.

Trukmė 30 min.

Kaina 30 €

 

Pečių juostos masažas

Tai procedūra skirta klientams, kurie jaučią sutrauktų raumenų įtampą pečių juostoje. Šio masažo metu yra atpalaiduojama pečių juostą, mažina skausmus, sutrauktų raumenų įtampą bei stresą, gerina kraujotaką, mažina  arterinį kraujospūdį, palengvina skausmus galvos srityje, atplaiduoja.

Trukmė 30 min.

Kaina 30 €

 

Galvos srities masažas

Tai procedūra skirta gerinimui galvos odos kraujotakai, medžiagų apykaitai, ramina centrinę nervų sistemą, stimuliuoja plaukų augimą, mažina nuovargį. Dėl masažo metu atliekamų judesių atsipalaidavusiam klientui šalinami įtampos sukelti raumenų spazmai.

Trukmė 20 min.

Kaina 20 €

 

Pėdų masažas

Šio masažo metu yra veikiami refleksiniai taškai, taip yra stimuliuojami vidaus organai (širdis, kepenys, skrandis), gerinamas limfos tekėjimas.Taip pat, stiprinami raumenys, raiščiai. Stimuliuojant šiuos taškus išnyksta galvos skausmai, šalininama nemiga, gerinama kliento psichologinė, emocinė būklė. Šis masažas ypatingai rekomenduojamas jaučiant kojų sunkumą, patinimą, nuovargį, esant mikrocirkuliacijos sutrikimams.

Trukmė 15 min.

Kaina 20 €

 

Pėdų vonelė + lengvas masažas

Tai procedūra skirta pavargusių kojų atsipalaidavimui, kraujotakos gerinimui, stiprina  audinius, atpalaiduoja, ramina, mažina dirglumą, įtampą.  Šios procedūros metu yra naudojami lėti, gilūs, apimantis ir švelnūs glostomieji masažo judesiai, kurie nukelia į ramybės zoną.

Trukmė 20 min.

Kaina 20 €

 

Pafino vonelė rankoms

Rekomenduojama klientams, kurių rankų oda yra suskeldėjusi, šiurkšti, išsausėjusi, šerpetojanti. Šios procedūros metu yra gerininama odos kraujotaką, drėkinima, maitinama oda, gerinamas odos elastingumas, mažinamas šerpetojimas. Taip pat, skatinamas nešvarumų pasišalinimas per odos poras. Oda yra išvaloma, tampa lygesnė, švelnesnė.

Trukmė 20 min.

Kaina 12 €

 

Veido masažas “Jaunystės Magija”

Ši odos procedūra skirta mažinti tokius odos senėjimo požymius kaip: raukšlių atsiradimas, odos pakritimai, odos elastingumo praradimas, odos stangrumo praradimas, išblyškusi odos spalva, odos sausumas. Tai ne tik gražiai išvaizdai, bet taip pat pailsės ir jūsų kūnas, mintys.

Trukmė 45/60 min.

Kaina 50/60 €

 

Klasikis veido masažas

Tai masažas skirtas gerinti odos kraujotaką, mažinti emocinę ir psichologinę įtampą bei jos padarinius kaip: nuovargį, stresą, miego sutrikimus. Gerina odos išvaizdą.

Trukmė 30 min.

Kaina 30 €

Veido kaukė papildomai 10€