Van Wurst – vokiška virtuvė Melt in Palanga kieme

Ieškantiems įdomių vietų, kur pavalgyti Palangoje, Svečių namų „Melt in Palanga“ kieme, veikia restoranas Van Wurst. Čia galima pavalgyti visiškai kitokio maisto nei yra pratę dažni Palangos svečiai. Be to, vakarais, galima jaukiai pasėdėti romantiškai įrengtoje sėdmaišių ir staliukų zonoje. Restoranas taip pat transliuoja svarbiausius pasaulio sporto įvykius per plačiaekranius televizorius.

Van Wurst kur pavalgyti PalangojePalangos svečiai jau praminė jį Vokiškos kultūros oaze. Šiame greito maisto restorane galima paragauti itin subtilaus skonio, kruopščiai sukurtų dešrainių. Jie gaminami pagal vokiškas tradicijas iš populiariausių dešrų Vokietijoje. Dešrainiai pasižymi ir savo įspūdingu dydžiu. Norint tikrai prisivalgyti galite užsisakyti kompleksą į kurį įeis dešrainis, bulvytės ir gaivusis gėrimas.

Van Wurst – vieta kur galima paragauti ir tikrų Belgiškų bulvių. Jos savo išvaizda skiriasi nuo mums įprastų bulvyčių „free“. Belgiškos bulvės švelniai auksinės, supjaustytos storais gręžinėliais, keptos šviežiame aliejuje, šiek tiek paskanintos druska. Restorane taip pat galima paragauti saldžios bulvės – batatos. Bulves „Van Wurst“ klientai mėgsta neštis į papludimį ir skanauti klausant bangų mūšos ir mėgaujantis saulės spinduliais.

Jokia vokiška gatvės virtuvė negali apsieiti be pagrindinio patiekalo Berlyne – Currywurst. Tai Kiaulienos dešra, iškepta ant griliaus ir panardinta švelniame kario padaže. „Van Wurst“ meistrai nusprendė šį patiekalą pritaikyti lietuviškam skrandžiui. Restorane, Currywurst yra patiekiamas užpiltas ant belgiškų bulvių arba batatų. Taip sukuriamas švelnus ir aštrus skonis, kurio kiekvienas kasnis lepina gomurį.

Kavos mėgėjams „Van Wurst“ taip pat patiks. Čia galite išgerti tiek tradicinio esspersso, tiek Mochha su sirupu – aišku, jei toks saldus derinys Jums tinka. Šaltų kavų „frappe“ asortimentas taip pat didžiulis. Kartais vietos, kurios save vadina kavinėmis, neturi tokio kavos gėrimų asortimento kokį siųlo Van Wurst.

Mažai viešbučių Palangoje, o gal ir Lietuvoje gali pasigirti, jog jų kieme yra tikras, geras  ir kokybiškas gatvės maisto restoranas. Atėję į „Van Wurst“ maistą gausite greitai. Be to, porcijos tikrai užteks pavalgyti. Svečių namų „Melt in Palanga“ svečiai šiame restorane gauna nuolaidas. Be to, organizuojamas maisto pristatymas į kambarius. Apsistodami Melt in Palanga, būtinai apsilankykite ir „Van Wurst“ – išeikite iš kasdienybės.

Kiti straipsniai