Artboard 1

Apie mus

Apie mus

„Melt in Palanga“, įsikūrę vasaros sostinėje – Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje. Jūs turėsite galimybę rinktis iš 19 skirtingų ekonominių, dviviečių, dviviečių su balkonais, triviečių, apartamentų bei studijos tipo kambarių. Kiekvienas iš jų išsiskiria savo pavadinimu ir spalva, kurie sugalvoti išlaikant dienos apšvietimo ir vasaros šilumos idėją. Čia vyrauja šiuolaikiškas ir minimalistinis interjeras, o saulės spindulių spektro tema atsispindi visuose kambariuose bei mažose detalėse.

Aktyvaus poilsio mėgėjus džiugins šalia įsikūręs „Palangos vasaros parkas“. Jis yra pati didžiausia poilsio ir pramogų vieta Lietuvos pajūryje, teikianti pilną paslaugų spektrą. Tik čia turėsite galimybę išbandyti išskirtinius olimpinius batutus, leisiančius dar aukščiau pakilti į orą; kliūčių ruožą, kuriame bus galima išmėginti jėgas bei varžytis tarpusavyje. O kur dar mini golfas, dviračių, velomobilių nuomos paslaugos. Be viso to, šalia veikia gurmaniškas „Van Wurst“ maisto paviljonas, siūlantis dar nematytą Palangoje ypatingai skaniai paruoštų vokiškų dešrų ir belgiškų bulvyčių derinį tiek išsinešimui, tiek valgyti vietoje, naujai įrengtoje terasoje.

Unikali dovana klientams – dienos bilietai į Palangos vasaros parką, su kuriais – batutuose, kliūčių ruože, labirinte – jie galės pramogauti nuo ryto iki vakaro! Taip pat dovanosime mini golfo žaidimą, bet 2 val. pasivažinėjimą dviračiais.

Ko daugiau reikia puikioms atostogoms? Nebent gerų draugų kompanijos!

Mūsų privalumai

Palangos tiltas visiškai prie pat

Bilietai į pramogų parką - dovanų

Vieta pasistatyti automobilį

Teritorijoje net 5 maitinimo įstaigos

Nemokamas bevielis internetas

Atskiri įėjimai į kambarius

Galimas self-chek in

Platus kavinių ir barų pasirinkimas J. Basanavičiaus gatvėje

Išskirtinis interjeras

Kopijavimo, spausdinimo paslauga

Galima atsiskaityti kortele

Didelė meilė klientui

Esame už tvarumą

Rankšluosčiai paplūdimiui

Draugiški augintiniams (yra papildomų sąlygų)

Kūdikių lovelės, maniežai už papildomą kainą

Dviračių ir velomobilių nuoma

Kambariai su balkonais

Lygintuvas ir lyginimo lenta pristatomi į kambarius

Įkrovikliai išmaniesiems įrenginiams

Skaitmeninė televizija

Darbuotojai moka kelias kalbas

Higienos priemonės kambariuose

Apžvalgos ratas