Vis dar neapsisprendėte kur apsistoti Palangoje?

KUR APSISTOTI PALANGOJE?

Kur apsistoti Palangoje

Kur apsistoti Palangoje

KUR APSISTOTI PALANGOJE?

Nusprendėte pailsėti, o galbūt paminėti romantišką savaitgalį ir neapsisprendžiate kur apsistoti Palangoje ? Renkantis savo poilsio vietą atsižvelkite į kelis jums svarbiausius kriterijus.
Palangoje gausu viešbučių, svečių namų ar tiesiog kambarių nuomai. Vieni gali pasiūlyti visą pramogų ar kitų paslaugų kompleksą, kiti tik nakvynę. Kaip išsirinkti sau tinkamiausią?
Vertinant kur norite apsistoti, siūlome atsižvelgti į šiuos kriterijus:

Į ką atsižvelgti renkantis kur apsitoti:

1. Vieta. Galbūt jūs norėsite kuo daugiau laiko praleisti prie jūros, tuomet racionalu būtų rinktis kambarį kuo arčiau paplūdimio. Jei norite patirti visišką Palangos dvasią – rinkitės viešbutį J. Basanavičiaus gatvėje.
2. Pramogos. Ar jums aktualu, kad viešbutyje būtų pramogos? Melt in Palanga svečiai gali nemokamai naudotis Palangos Vasaros Parko pramogomis – kas kelia labai didelį džiaugsmą poilsiaujant su vaikais.
3. Maitinimas. Atostogų metų nors ir ilsitės, valgyti vistiek reikia. Labai svarbu, kad netoliese jūsų apsistojimo vietos būtų kavinė ar restoranas, kur galėtumėte sočiai papusryčiauti ar pavakarieniauti.
4. Aktyvus poilsis. Apsistojate ilgiau ir norite patirti kuo daugiau įspūdžių? Rinkitės viešbutį, kuris gali pasiūlyti pasivažinėjimą dviračiais. Palangą apvažiuoti dviračiais tikrai labai verta.
5. Privažiavimas. Jei atvykstate automobiliu, labai svarbu įsivertinti ar viešbutyje yra automobilių stovėjimo aikštelė, kad netektų automobilio palikti kitame miesto gale.
Viešbutis Melt in Palanga į klausimą kur apsistoti atsako paparastai – pas mus. Svečių namai įsikūrę strategiškai labai patogioje vietoje – kai šalia ošia jūra, netoli Palangos tiltas, pačioje J. Basanavičiaus gatvėje. Poilsiautojai gali mėgautis visomis Palangos Vasaros Parko pramogomis – ir tai nieko papildomai nekainuoja. Taip pat, kad viešnagė būtų įsimintinesnė, čia gausite ir dviračius pasivažinėti po Palangos miestą. Jei to atrodo maža – šalia viešbučio gausu kavinių ir restoranų, kuriose specialios nuolaidos Melt in Palanga svečiams.

Kiti straipsniai