Maitinimas

Van Wurst

Van Wurst – nauja maisto koncepcija, apjungianti vokišką ir belgišką maisto kultūrą.

Van Wurst išsiskiria skaniais vokiškais dešrainiais ir gardžiomis belgiškomis bulvytėmis. Dešros – vokiškos, specialiai atrinktos. Padažai – pačių gaminami. VanWurst kuria atmosferą, kuri leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis atostogomis Palangoje.

Čia laukiamas kiekvienas, norintis jaukiai praleisti savo dieną su draugų kompanija ar šeima. VanWurst patogi lauko terasa, smagi muzika ir skanus maistas leis jums pajaust poilsį.

www.vanwurst.lt

 

Van Wurst terasa

Mes su malonumu pristatome naują paslaugą šiam sezonui – Van Wurst restorano terasos nuomą! Čia galite švęsti mergvakarius, bernvakarius, gimtadienius, išleistuves, darbo vakarėlius ar kitas šventes. Terasa yra pačioje Palangos miesto širdyje, prie Palangos apžvalgos rato ir Palangos tilto. Jei ieškote vietos savo šventei, mūsų terasa yra idealus pasirinkimas.

Terasoje telpa iki 30 asmenų.
Galite pasirinkti atvirą arba uždarą terasos variantą – uždarant užuolaidas, jūsų šventė taps privati.
Terasoje yra televizorius, per kurį galite rodyti savo norimą vaizdo medžiagą,.
Šildytuvai ir pledai – vėsiems vakarams.

https://vanwurst.lt/paslaugos/

Palangos spurgytės

Jei dar neragavote, būtinai atraskite jas šią vasarą! Tai vienintėlės Lietuvoje spurgytės, kurioms tešla ruošiama ceche ir kepamos prie kliento. Jos visiškai naminės ir natūralios sudėties! Iš tikros varškės, kiaušinių ir miltų.

Spurgytės rasite Van Wurst‘e, adresu J. Basanavičiaus g. 43, Palanga. Taip pat jas galima sutikti įvairiose miestelių šventėse, mugėse. Jos jau tapo tikrai gerai žinomos.

Ieškokite Palangos spurgyčių savo miestelio šventėse!