Svečių namai Palangoje

Pasiūlymas asmeninėms ir verslo šventėms

Svečių namai “Melt”

įsikūrę J. Basanavičiaus gatvėje, visai šalia Palangos tilto siūlo iškirtines sąlygas apgyvendinimui Asmeninių ir verslo švenčių metu.

Siūlome 18 kambarių kuriuose gali apsigyventi 50 asmenų. Turime Dviviečius, triviečius kambarius ir apartamentus. Čia gali gyventi tiek, poros, tiek šeimos su vaikais. Svečių namų darbuotojai pasirūpins išskirtine atmosfera Jūsų šventės metu ir sukurs jaukumo pojutį. Svečių namai yra ramūs, todėl tęsiantys šventę netrukdys tiems, kurie ankščiau nuėjo miegoti.

Daugiau informacijos telefonu:  +370 647 33383
El. paštas: info@melt.lt

Restoranas PJazz

rengia įvairias šventes – nuo asmeninių nedidelių ir jaukių šeimos švenčių iki prabangių vestuvių, nuo verslo pietų iki didžiausių įmonių vakarėlių!

PJazz komanda pasirūpins:

  • Gardžiausiu maistu ir užkandžiais, atitinkančiais kiekvieno renginio koncepciją!
  • Desertais. Mielai PJazz prisidės prie Jūsų šventės ruošimo, kad ji būtų įsimintinesnė ir saldesnė!
  • Individualiu meniu. Kiekviena šventė, kaip ir jos užsakovas, yra unikalus. PJazz pasirūpins, kad meniu atitiktų ne tik individualius poreikius, bet ir išskirtinį skonį.
  • Profesionaliu aptarnavimu. Patyrusi padavėjų ir barmenų komanda nepriekaištingai aptarnaus net ir aukščiausio lygio renginį.
  • Maisto pristatymu. Netradicinės šventės vietos – malonus iššūkis PJazz komandai. Maistą ir visą reikalingą inventorių laiku pristatys  į Jūsų pasirinktą vietą ir rūpestingai paruoš vietą Jūsų šventei.

 

Restoranas PJazz, esantis Palangoje (J.Basanavičiaus g. 43), šaltuoju laikotarpiu Jums gali pasiūlyti pagrindinę restorano salę iki 40-50 vietų, šiltuoju laikotarpiu – iki 150-170 vietų (pagrindinė restorano salė+lauko terasa).

PJazz nori, kad Jūsų šventė būtų stilinga, spalvinga ir įsimintina.

Daugiau informacijos telefonu: +370 698 47895

El.paštas: jurgita@pj.lt

.

J. Basanavičiaus g. 43 esantys Svečių namai “Melt” ir restoranas “Pjazz” siūlo švęsti savo šventę kartu!

Laukiame Jūsų užklausų:

 +370 647 33383

info@melt.lt