Velykos Palangoje

Velykos Palangoje, tai paskutinė proga pamatyti kitokį kurorto vaizdą – ramų ir užburiantį. Lietuviams Velykos – tai šeimos šventė. Mūsų protėviai šią dieną lankydavo mirusiųjų kapus, atnešdami nuo vaišių stalo margutį jie padėdavo jį ant mirusiojo kapo. Mūsų protėviai tikėdavo, kad mirusiųjų vėlės atsikelia su atgimstančia gamta ir pasitraukia po pirmojo Perkūno. Dabartiniais laikais, Velykų dieną lietuviai susirenka prie šventinio stalo ir giminaičių apsuptyje margina velykinius kiaušinius, ragauja gardžius patiekalus bei mielai šnekučiuojasi apie artėjantį pavasario darbymetį. 

Ne visi pasirenka švęsti šią šventę sėdėdami šiltuose namuose, dauguma pasirenka išvykti trumpų atostogų. Vasarą džiuginantis pajūrių kurortai, pritraukiantys tūkstanti poilsiautųjų, žavi ne tik sezono metu, bet ir per trumpas Velykų atostogas. Juk Velykų metas – tai puiki proga prisiminti jūros ošimą, ne tik vasarą. Papuošta Basanavičiaus gatvė, gaivus jūros vėjas, mielos Palangos kavinės gali pradžiuginti ir pavasarį. Palangos kurortas siūlo daug nuostabių viešbučių, kur galite praleisti savaitgalį su šeimą ir artimaisiais. Vienas iš tokių viešbučių – tai nuo 2017 metų vasaros lankytojus džiuginantys Melt viešbutis, kuris yra įsikūręs pačiame Palangos centre. Melt viešbutis kviečia trumpas Velykų atostogas praleisti su šeima vaikščiojant papuošta Basanavičiaus gatvė, mėgautis nuostabiais paplūdimio vaizdais bei buvimu kartu. Viešbutį supa restoranai ir kavinės, kur lankytojai gali sočiai pavalgyti ir paragauti naujų patiekalų. Velykos Palangoje tikrai neprailgs jei apsistosite MELT.

Palanga – tai nuostabus pasirinkimas, praleisti Velykas kitaip. Sukurti sau vasarišką  nuotaiką bei praleisti laiką kitokioje aplinkoje. Buvimas su šeima, galima praleisti ne tik tarp keturių sienų, bet ir Lietuvos kurorte.  Palangos gamta, jūros ošimas bei Melt viešbutis sukurs jaukią ir  nepamirštamą šventinę atmosferą.

Kiti straipsniai